Chcete s námi spolupracovat?

Možné způsoby spolupráce

Nápady na zlepšení

Váš názor rozhodně není nic, co byste si měli nechat pro sebe. Pokud vás tedy napadá jakákoliv inovace pro tento web, sem s vaším nápadem! Každá informace od vás je totiž užitečná. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu i náměty na témata, po kterých prahnete.

Spolupráce s nástroji

Celou řadu našich čtenářů seznamujeme s dostupnými e-mailingovými nástroji. Chcete jim poskytnout ten svůj? Pak nás určitě oslovte a my vám dáme prostor, abyste nástroj představili, popsali jeho funkce a výhody. Vy se zviditelníte, my poskytneme užitečnou informaci ostatním.

Spolupráce s experty

Věděli jste, že nás čte stále více lidí? Najdou u nás totiž vždy cenné informace týkající se e-mailingu. Na obsahu tohoto webu se můžete podílet i vy. Jak? Nabízíme vám spolupráci ve formě guest bloggingu. Pokud tedy máte k e-mailingu co říct, sepište to do článku a my ho zveřejníme na blogu.

Jak spolupráce probíhá?

My zprávy z mailu nemažeme. Každým podnětem, který skončí v naší e-mailové schránce, se zabýváme. Jakmile tedy budete chtít navázat spolupráci, neváhejte nám napsat. Náš tým dá nad vaším návrhem hlavy dohromady a během několika málo dnů se vám ozveme. Když si plácneme, probereme spolu podrobnosti tak, aby byly spokojené obě strany. Jsme otevřeni jednorázové, ale i dlouhodobé spolupráci. Třeba právě vy jste tím člověkem, který bude čtenářům přínosem. Tak pojďte se svými nápady ven!

Chcete s námi spolupracovat? Kontaktujte nás:

14 + 8 =